poniedziałek, 22 października 2012

Schudnij w prosty i tani sposób!

Polecam przeczytać artykuł:

Schudnij w prosty i tani sposób - odchudzanie w kilku krokach

Ważnym czynnikiem przy odchudzaniu jest ograniczyć ilość kalorii dostarczanych wraz z pożywieniem. Każdy produkt spożywczy ma inną zawartość kalorii, których liczenie może skutecznie pomóc nam w walce z nadwagą. Nie jedzmy zbyt wiele tłustych potraw mięsnych oraz produktów pieczonych w głębokim oleju, takich jak np. frytki, czy chipsy.

Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. W tym przypadku ruch to niezbędny czynnik by spalić nadmiar tłuszczu w naszym organizmie. Intensywny wysiłek fizyczny nie tylko polepszy naszą kondycję, ale także pozwoli nam schudnąć. Ćwicząc pamiętajmy o dobrej rozgrzewce trwającej ok 10 minut oraz o intensywnym wysiłku trwającym co najmniej pół godziny. Do wyboru mamy wiele opcji, możemy biegać, uprawiać jogging, jeździć na rowerze, chodzić na basen, czy na początek nawet iść na spacer.

Wspomagajmy nasze wysiłki ku pięknej sylwetce pijąc herbatki odchudzające sporządzone z naturalnych mieszanek ziołowych, które pomagają regulować przemianę materii i spalanie tłuszczu, a co za tym idzie powodują utratę wagi. Nie sposób pominąć tu pozytywnych aspektów picia zielonej herbaty, która oprócz właściwości bakteriobójczych, pobudzi nas i usunie zmęczenie. Zielona herbata zawiera znaczną ilość przeciwutleniaczy i przyczynia się do usuwania wolnych rodników z organizmu.

Nie zaszkodzi nam także zastanowić się nad dobrą dietą. Kilkudniowa dieta oczyszczająca pomoże nam usunąć z organizmu nagromadzone toksyny, które spowalniają naszą przemianę materii i w efekcie powodują złe samopoczucie i nieatrakcyjny wygląd. Pamiętajmy tylko, że nie może to być kilkodniowa głodówka – powinniśmy przez ten czas m.in. pić koktajle warzywne oraz dużą ilość niegazowanej wody mineralnej. Po kilku dniach stosowania diety zauważymy wyraźną poprawę naszej kondycji i samopoczucia, a dodatkowym atutem będzie mniej centymetrów w obwodzie talii.


About the Author

Odpowiedzi na pytania związane m.in. ze zdrowym stylem życia - PytamSię.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz